Kouzlo bylinek

Můj příběh

Narodila jsem se v Hradci Králové a celé mládí jsem žila nedaleko. V Hradci jsem také vystudovala farmaceutickou fakultu. Již od mala mě bavila biologie a chemie, zajímal mě člověk a procesy s ním spojené. A chtěla jsem pomáhat lidem.

Po škole jsem začala pracovat v lékárně, ale i když jsem se nepovažovala za pouhou prodavačku a snažila se lidem pomáhat, nebylo to úplně ono. Že vlastně lidem nedávám to, co bych chtěla,  i když práce jako taková mě bavila. 

Pak jsem odešla na mateřskou a byla jsem ráda, že se mohu věnovat dětem. Stále jsem ale přemýšlela, jak bych mohla pomoci, i když jsem doma na mateřské. Později mě napadlo věnovat se bylinkám. To je obor, kterému dobře rozumím, který mě baví a dává mi smysl víc než jen krabičky s léky. 

"Člověk byl, je a bude součástí přírody."

Tak proč nečerpat zdroje z přírody, ze které pocházíme, proč jíst upravené a modifikované pilule, když příroda může pomoct stejně dobře. Neříkám, že ty pilule už vůbec nejím, ale když to jde, snažím se hledat jiné cesty…. To mi rozhodně dává větší smysl – pomáhat lidem navrátit se k přírodě. 

A tak se zrodila "JANA HOCHMANOVÁ – BYLINKOVÁ MÁMA",

mé dva životní sny spojené dohromady….

Moje práce mě inspirovala k napsání ebooku Bylinková lékárnička, kde jsem vybrala 7 nepostradatelných bylinek pro zdravý život, které pomáhají na široké spektrum základních zdravotních problémů a zároveň je lehce můžete mít všechny doma.